Haberler     Tarihimiz     Teknik ve Taktik     Kondisyon     Eğitim  
GS 2019 Kış Kampı
GS 2019 Futbol Eğitim ve Seçme Kış Kampı Antalya da
Ekleme Tarihi : 06-Haziran-2011 - Pazartesi - 07:12:46
Büyült
Küçült
Bursa Galatasaray Futbol Okulu Kayıtları Başladı
Bursa Galatasaray Futbol Okulu Kayıtları Başladı

Bursa’da iki  yıl önce faaliyete başlayan Galatasaray Futbol Okulunda, 2011-2012 öğretim yılı Kayıtları başladı. Futbol   Okulu Sorumlusu Hakan SUBAŞI, 06-17 yaş arası çocuklarını geleceğin yıldızı yapmak için çalışmalara bütün hızıyla devam ettiklerini geçtiğimiz yıl yaklaşık 150 sporcunun katıldığı okulumuzda  bu yıl bu sayının artacağını düşündüklerini söyledi.


Öğrencilerimizin yılda iki kez Galatasaray’ın Altyapısı Seçmelere katıldığını ve  2010 – 2011 yılında 12 minik sporcunun Galatasaray’ın Altyapısına seçilerek Türkiye genelinde büyük bir başarıya imza attıklarını söyleyen SUBAŞI aynı zamanda yapmış olduğumuz Sosyal Aktiviteler ile  öğrencilerin sadece futbol değil sosyal hayatta da özgüven kazanmalarına katkı sağlandığını sözlerine ekledi.

 
“Futbol Okulu Sorumlusu Hakan SUBAŞI Metropol Halı Saha tesislerinde Uzman Antrenörler eşliğinde verdikleri eğitimler hakkında bilgi almak için ise www.bursagalatasarayfutbolokulu.com web adresini ziyaret  edebilirsiniz” dediOkuma: 7741 Bu Haberi Paylaş : Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş