Haberler     Tarihimiz     Teknik ve Taktik     Kondisyon     Eğitim  
GS 2019 YAZ KAMPI
GS 2019 Eğitim ve Seçme Yaz Kampı Kuşadasında
GS 2019 Yaz Futbol Okulu Programı


BURSA NİLÜFER GALATASARAY 2019 YAZ FUTBOL OKULU

                                         


ÇALIŞMA DÖNEMLERİ(3 DÖNEM) TARİH- GÜN- SERVİS- SAAT- SAHA VE YAŞ GRUPLARI:
 





PAZARTESİ- ÇARŞAMBA- CUMA GÜNLERİ İÇİN

ÇALIŞMA DÖNEMLERİNİN TARİHLERİ: 




* 2019 Yaz–1. Dönem (11. Dönem)  Çalışma Tarih ve Günleri:



17– 19– 21- 24- 26- 28 Haziran- 01– 03 Temmuz 2019 (Pazartesi-Çarşamba-Cuma) 



* 2019 Yaz–2. Dönem (12. Dönem)  Çalışma Tarih ve Günleri:

    
05- 08- 10– 12– 15– 17– 19- 22 Temmuz 2019 (Pazartesi-Çarşamba-Cuma)



* 2019 Yaz–3. Dönem (13. Dönem)  Çalışma Tarih ve Günleri:

    
24- 26- 29- 31 Temmuz- 02- 05- 07- 09 - 19- 21 Ağustos 2019 (Pazartesi-Çarşamba-Cuma)

 


* 2019 Yaz–4. Dönem (14. Dönem)  Çalışma Tarih ve Günleri:
    
19- 21- 23- 28- 30 Ağustos- 2- 4 Eylül 2019 (Pazartesi-Çarşamba-Cuma)

 



Çalışma Günleri:
 Pazartesi - Çarşamba - Cuma


Günlük Program:

 

 

Servis Yok:


Saat: 09.00– 10.15: Saha-1: 2006- 2007 Yaş Talebe Göre Açılabilir
                           

Saat: 09.00– 10.15: Saha-2: 2008- 2009 Yaş Talebe Göre Açılabilir




Talebe Göre Servis Olabilir:


Saat: 10.15– 11.30: Saha-1: 2010- 2011 Yaş Talebe Göre Açılabilir
 

Saat: 10.15– 11.30: Saha-2: 2012- 2014 Yaş Talebe Göre Açılabilir



Saat: 11.30– 12.45: Saha-1:  
                                     
Saat: 11.30- 12.45: Saha-2:




Servis Yok:



Saat: 13.45– 15.00: Saha-1: B Mor Gr (2000–2006) (Yakup ŞENGÜL- Tuğrul ER)

Saat: 13.45– 15.00: Saha-2: 



Saat: 15.00– 16.15: Saha-1: C Mor Gr (2006-2007) (Yakup ŞENGÜL- 
Tuğrul ER)

                               
Saat: 15.00– 16.15: Saha-2: C Beyaz Gr (2005- 2006)+ D Beyaz (2007) (İlker YÜKSEL- Tanzer ÖZTÜRK





Servis Var:


Saat: 16.15– 17.30: Saha-1: D Mor Gr (2008-2009) (Yakup ŞENGÜL- Tuğrul ER) 

                                   
Saat: 16.15– 17.30: Saha-2: 
D Turkuaz Gr (2008- 2009)+ E Turkuaz (2010) (İlker YÜKSEL- Tanzer ÖZTÜRK)


Saat:17.30- 18.45: Saha-1: E
 Mor Gr (2010-2011) (Yakup ŞENGÜL- Tuğrul ER) 

                                       
Saat:17.30– 18.45: Saha-2: E Sarı Gr (2009- 2011) (İlker YÜKSEL- Tanzer ÖZTÜRK

 

 


* Pazartesi- Çarşamba- Cuma Öğleden Sonra; 16.00 tesise geliş; 19.00 eve dönüş.


- Bursa Batı Servis-1: Özlüce- Ataevler- Üçevler- Kültür- Beşevler- Konak- Çamlıca-Tesisler... 



- Bursa Kuzey Servis-2 Yunuseli- Hamitler- Korupark- Balat- Fethiye- İhsaniye- Tesisler...


Bursa Doğu Servis-3 Heykel, Yeşilyayla, Ankara Yolu, Gülbahçe, Merinos...


- Bursa Kuzey Servis-4 Mudanya- Güzelyalı- Bademli- Balat- Korupark- Hamitler- Yunuseli- İhsaniye- Tesisler...



Not:
  Talep durumuna göre servis programlarında değişiklikler olabilir. Güzergahlar, değişebilir, 

         eklenebilir. Servis sayısı artabilir, azalabilir, Fiyatlarda değişiklik olabilir.


HARUN DEMİRCİ  0 530 322 83 81 (Servis 1 ve 2)

YASİN ÖZTÜRK  0 531 567 70 90 (Servis 3)



Akşam Üzeri Servisi Olmayan Gruplar: 


Saat: 18.45- 20.00: Saha-1: F Mor Gr (2011- 2012) (Yakup ŞENGÜL- Tuğrul ER)

                                   
Saat: 18.45– 20.00 Saha-2: C Gri Gr (2006- 2007)+ D Gri (2008- 2009) (İlker YÜKSEL- Tanzer ÖZTÜRK


........................................................................................................................................................



PERŞEMBE- CUMARTESİ- PAZAR GÜNLERİ İÇİN

ÇALIŞMA DÖNEMLERİNİN TARİHLERİ:





2019 Yaz–1. Dönem (11. Dönem) Çalışma Tarih ve Günleri:


   
20– 22– 23- 27- 29- 30 Haziran 04– 06 Temmuz 2019 (Perşembe- Cumartesi- Pazar)





*  2019 Yaz–2. Dönem (12. Dönem) Çalışma Tarih ve Günleri:


    
07- 11– 13- 14- 18- 20- 21- 25 Temmuz 2019 (Perşembe- Cumartesi- Pazar)




2019 Yaz–3. Dönem (13. Dönem) Çalışma Tarih ve Günleri:

  
27- 28 Temmuz- 01- 03- 04- 08- 15- 17 Ağustos 2019 (Perşembe- Cumartesi- Pazar)




2019 Yaz–4. Dönem (14. Dönem) Çalışma Tarih ve Günleri:

    
18- 22- 24- 25- 29- 31  Ağustos- 1- 5 Eylül 2019 (Perşembe- Cumartesi- Pazar)




Çalışma Günleri :
 Perşembe- Cumartesi- Pazar

Günlük Program:

 

 

Servis Yok:


Saat: 09.00– 10.15: Saha-1: 2006- 2007 Yaş Talebe Göre Açılabilir
                           

Saat: 09.00– 10.15: Saha-2: 2008- 2009 Yaş Talebe Göre Açılabilir




Talebe Göre Servis Olabilir:


Saat: 10.15– 11.30: Saha-1: 2010- 2011 Yaş Talebe Göre Açılabilir
 

Saat: 10.15– 11.30: Saha-2: 2012- 2014 Yaş Talebe Göre Açılabilir



Saat: 11.30– 12.45: Saha-1:  
                                     
Saat: 11.30- 12.45: Saha-2:




Servis Yok:



Saat: 13.45– 15.00: Saha-1: 

Saat: 13.45– 15.00: Saha-2: 



Saat: 15.00– 16.15: Saha-1: 
E Zeytin Gr (2010– 2011) (İsmail AYDIN- Eray CANLI)

Saat: 15.00– 16.15: Saha-2: Kaleci Çalışması-1 (Nazmihan BAYRAKÇI)
                                Saha-2: D Kırmızı Gr (2008- 2009) (Telman Işıkgil- Nazmihan Bayrakçı) (! Talebe Göre Açılabilir) 



Talep Olursa Servis Var:


Saat: 16.15– 17.30: Saha-1: C Eflatun (2007) + D Eflatun Gr (2008- 2009) (İsmail AYDIN- Eray CANLI)

                                   
Saat: 16.15– 17.30: 
Saha-2: Kaleci Çalışması-2 (Nazmihan BAYRAKÇI)

Saat: 16.15-  17.00: Saha-2: F Kırmızı Gr (2012- 2014) (Telman IŞIKGİL- Nazmihan BAYRAKÇI)



Saat:17.30- 18.45: Saha-1: 
E Beyaz Gr (2010- 2011)+ F Beyaz Gr (2012) (İsmail AYDIN- Eray CANLI)

                                       
Saat:17.30– 18.45: Saha-2: F Sarı Gr (2012- 2013) (Telman IŞIKGİL- Nazmihan BAYRAKÇI)

                             

   



* Perşembe- Cumartesi- Pazar Öğleden Sonra;16.00 tesise geliş; 19.00 eve dönüş.


- Bursa Batı Servis-1: Özlüce, 23 Nisan, Üçevler, Kültür, Konak...



Bursa Kuzey Servis-2 Mudanya, Balat, Hamitler, Yunuseli, İhsaniye...


Bursa Doğu Servis-3 Heykel, Yeşilyayla, Ankara Yolu, Gülbahçe, Merinos...



HARUN DEMİRCİ  0 530 322 83 81 (Servis 1 ve 2)

YASİN ÖZTÜRK  0 531 567 70 90 (Servis 3)

 

Akşam Üzeri Servisi Olmayan Gruplar: 


Saat: 18.45- 20.00: Saha-1: E Eflatun Gr (2010- 2011)+ F Eflatun Gr (2012) (İsmail AYDIN- Eray CANLI)

                                   
Saat: 18.45- 20.00: Saha-2: F Kırmızı Gr (2012- 2014) (Telman IŞIKGİL- Nazmihan BAYRAKÇI)

 


BURSA  NİLÜFER GALATASARAY FUTBOL OKULU 2019 YAZ BOYU FUTBOL OKULU İÇİN:


Bir Dönem(Aylık) Çalışma:


Haftada 3 Gün (Pazartesi– Çarşamba– Cuma) veya (Perşembe- Cumartesi- Pazar) Günleri, Her Dönem Toplam 8 (Sekiz) Çalışma Şeklinde Yapılacaktır.
 

EĞİTİM ÜCRETİ:
      

1(Bir) Dönemin Eğitim Ödemesi (Her Dönem Başı Peşin Ödeme):  190 (yüzdoksan) TL (17.06.- 05.09.2019 Tarihleri Arası)


2(İki) Dönemin Eğitim Ödemesi (Her Dönem Başı Peşin Ödeme):
  380 (üçyüzseksen) TL


DİĞER AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ: 

 

PAKET-1: 3 DÖNEMİN (YAZ OKULU) EĞİTİMİ PEŞİN ÖDENİRSE: 540 (BEŞYÜZKIRK) TL; (HER DÖNEM İÇİN 180 TL’DEN)

 

PAKET-2: 4 DÖNEMİN EĞİTİMİ PEŞİN ÖDENİRSE: 680 (ALTIYÜZSEKSEN) TL (HER DÖNEM İÇİN 170 TL’DEN)

 

PAKET-3: 8 DÖNEMİN EĞİTİMİ PEŞİN ÖDENİRSE: 1.280 (BİNİKİYÜZSEKSEN) TL (HER DÖNEM İÇİN 160 TL’DEN)

 

PAKET-4: 14 DÖNEM (1 YIL BOYU+Y. OKULU) EĞT. PEŞİN ÖDENİRSE: 1.950 (BİNDOKUZYÜZELLİ) TL (HER DONEM İÇİN 150 TL’DEN+ 1 DÖNEM ÜCRETSİZ) 

  

PAKET-5: 28 DÖN. (2 YIL BOYU+Y. OKULU) EĞT. PEŞİN ÖDENİRSE: 3.640 (ÜÇBİNALTIYÜZKIRK) TL. (HER DÖNEM İÇİN 140 TL’DEN+ 2 DÖNEM ÜCRETSİZ) 

 

NOT-1: HER PAKET SONRASI  YENİLENME YAPILMAZ İSE; BİR DÖNEMİN EĞİTİM ÖDEMESİ ŞEKLİNDE ÖDEMELER DEVAM EDER. 

 

NOT-2:  HER DÖNEM SADECE 4 ÇALIŞMAYA KATILMAK İSTEYENLER AÇIKLANAN ÜCRETLERİN YARISINI ÖDERLER. 

 

NOT-3: KARDEŞ İNDİRİMİ; HER DÖNEM İÇİN, HER 2 KARDEŞE 10’AR TL, HER 3 KARDEŞE 20’ŞER TL DAHA AZ ÖDEME OLARAK UYGULANIR.

 

NOT-4:  İLAVE GRUPLARA DEVAM ETMEK İSTEYENLER; 2. GRUP İÇİN % 50, 3. GRUP İÇİN % 25 İLAVE ÜCRET ÖDERLER.   

 

NOT-5: BİREYSEL VE GRUP OLARAK ÖZEL FUTBOL DERSİ VE PERFORMANS GELİŞTİRME ANTRENMAN UYGULAMALARI YAPILIR.  

 

SERVİS ÜCRETİ: BİR DÖNEM; 8 ÇALIŞMA: 160 TL (17.06- 05.09.2019 TARİHLERİ ARASI)  

 

2019- 2020 YILBOYU FUTBOL OKULU EĞİTİM ÜCRETİ: 180 TL (7 EYLÜL 2019 İTİBARİ İLE)

 

SET OLARAK MALZEME ÜCRETLERİ: 

            

YAZLIK SET:  FORMA(120 TL) ŞORT(40 TL) TK + TOZLUK(25 TL) SET: 185 TL,

                               TEKMELİK(30 TL) İLE SET: 215 TL,  + ÇANTA(100 TL) İLE SET: 315 TL.

 

KIŞLIK SET: EŞOFMAN(185 TL) + YAĞMURLUK(125 TL) SET: 310 TL, ÇANTA İLE SET: 410 TL.

 

NOT: Malzeme ücreti peşin alınır.  Malzeme ücretleri zamanla değişebilir. Diğer malzeme fiyatları yönetimden öğrenilebilir.

 

 

ÖDEME ŞEKLİ(Nakit, Kredi Kartı, Banka Hesabı):

 

Nakit veya Kredi Kartı ile tek çekim. Ayrıca şu banka hesabına yatırılabilir
(Ücret, verilen hesap numarasına yatırıldıktan sonra kayıt aktif hale gelir.): 
Kemal Subaşı adına; Garanti Bankası Bursa Dikkaldırım Şubesi

Şube Kodu: 1180,   Hesap No: 6299353, 

İBAN NO: TR 26 0006 2001 1800 000 6299353; 



Not: 
Ücret, verilen hesap numarasına yatırıldıktan sonra kayıt aktif hale gelir. 
        Hesaba yatırılan dekontların bir sureti futbol okuluna bırakılmalı veya 
        dekont taranarak e-mail yolu ile gönderilmelidir. 


Kayıtta İstenen Belgeler:


1. GS Kayıt Formu; Kayıt Esnasında Önlü Ve Arkalı Okulda Doldurulup İmzalanacak,

2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi(Kendisi Ve Velisinin),
3. Öğrencinin 2 Adet Fotoğrafı(Son 6 Ay İçinde Çekilmiş),
4. Sağlık Raporu(İsteğe Bağlı Olarak Resmi Ve Özel, Sağlık Kurum Ve Kuruluşlarından Alınacak).

Önemli Not: 

Döviz

Alış Satış
Takımlar O G B M Av P
1.GALATASARAY A.Ş. 33 20 9 4 37 69
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 33 19 9 5 27 66
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 33 18 8 7 25 62
4.TRABZONSPOR A.Ş. 33 17 9 7 17 60
5.EVKUR YENİ MALATYASPOR 33 13 8 12 2 47
6.ANTALYASPOR A.Ş. 33 13 6 14 -14 45
7.ATİKER KONYASPOR 33 9 16 8 2 43
8.FENERBAHÇE A.Ş. 33 10 13 10 -2 43
9.AYTEMİZ ALANYASPOR 33 12 7 14 -6 43
10.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 33 9 14 10 -1 41
11.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 33 10 11 12 -13 41
12.MKE ANKARAGÜCÜ 33 11 7 15 -14 40
13.KASIMPAŞA A.Ş. 33 11 6 16 -8 39
14.DEMİR GRUP SİVASSPOR 33 9 11 13 -6 38
15.GÖZTEPE A.Ş. 33 10 5 18 -6 35
16.BURSASPOR 33 6 16 11 -10 34
17.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 33 7 11 15 -9 32
18.AKHİSARSPOR 33 6 8 19 -21 26